!Lesen Sie den Inhalt dieser Website auf Deutsch
header

اخبار و اطلاعیه هاجشن برگزاری موفقیت آمیز آزمون Start Deutsch 1 (آزمون A1) در آموزشگاه کندوی سخن ۱۱ شهریور ۹۸

به مناسبت برگزاری موفقیت آمیز آزمون Start Deutsch 1 (آزمون A1) تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸در شهر تبریز به نمایندگی آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن مراسم جشنی با حضور مجریان آزمون اعزامی از مرکز آموزش زبان آلمانی، اساتید، شرکت کنندگان در آزمون در محل آموزشگاه کندوی سخن واقع در چهار راه شریعتی، برج ابریشم برگزار شد. در این مراسم آقای یاشا مشایخی (موسس آموزشگاه) ضمن قدردانی از مجریان آزمون اعزامی از مرکز آموزش زبان آلمانی و سایر دست اندرکاران برگزاری آزمون در باره ی لزوم و راهبردهای توسعه آموزش زبان آلمانی در شمال غرب ایران سخنانی ایراد فرمودند.

برگزاری موفقیت آمیز اولین آزمون رسمی Start Deutsch 1 (آزمون A1) موسسه گوته به نمایندگی آموزشگاه کندوی سخن ۱۱ شهریور ۹۸


آزمون رسمی Start Deutsch 1 (آزمون A1) موسسه گوته امسال برای اولین بار در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸در شهر تبریز به نمایندگی آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن با موفقیت برگزار شد. در این آزمون شرکت کنندگانی از شهر های تهران، مشهد، اصفهان و تبریز حضور داشتند. نتایج آزمون و زمان برگزاری امتحان آتی Start Deutsch 1 (آزمون A1) پیرو اطلاعیه های آتی از طریق وبگاه اینترنتی و شبکه های اجتماعی رسمی مربوط به مرکز آموزش زبان آلمانی و آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در اختیار شرکت کنندگان و علاقمندان عزیز قرار خواهد گرفت.

اولین دوره کلاس های زبان آلمانی ویژه کودکان و نوجوانان برای اولین بار در تبریز برگزار شد. ۱۳ مرداد ۹۸


موسسه آموزش زبان آلمانی کندوی سخن در راستای ارائه ی خدمات آموزش زبان آلمانی عمومی، دوره های زبان آلمانی ویژه ی کودکان برگزار نموده است. این دوره ها در دو گروه سنی ۴ تا ۷ و ۸ تا ۱۱ سال با آموزش سری کتاب های Vorschule در ۱۵ جلسه تحت نظارت و مدیریت خانم مشایخی (مدیر گروه آموزش کودکان و نوجوانان) و آقای محمد رضا سیدنیا تدریس می شود. روش آموزش در این دوره ها کاملا مخصوص به کودکان بوده و با بهره گیری از آموزه های مرکز آموزش زبان آلمانی گوته ی مونیخ اتخاذ شده است.

برگزاری آزمون Start Deutsch 1 (آزمون A1) زبان آلمانی موسسه گوته برای اولین بار در تبریز ۱۲ مرداد ۹۸

این آزمون از امسال برای اولین بار علاوه بر تهران در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸در شهر تبریز به نمایندگی آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا پایان وقت اداری ۲۵ مرداد با در دست داشتن اصل پاسپورت و کارت ملی خود به دفتر اصلی آموزشگاه به آدرس زیر مراجعه کنید.
آدرس دفتر اصلی: آذربایجان شرقی، تبریز، چهارراه شهید بهشتی (منصور سابق)، برج ۱۸ طبقه ابریشم، طبقه دوم، واحد ۷، آموزشگاه کندوی سخن
هزینه آزمون: ۱۳۰۰۰۰۰ تومان (یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان) برای آزمون شهر تبریز
شماره تماس: ۰۴۱۳۵۵۹۵۶۱۰ ۰۹۱۴۳۱۴۱۸۷۵ (طالب پور) ۰۹۲۱۴۰۳۷۳۰۲ (آقازاده)

برگزاری کلاس های زبان آلمانی ویژه کودکان و نوجوانان برای اولین بار در تبریز ۱ تیر ۹۸

موسسه آموزش زبان آلمانی کندوی سخن در راستای ارائه ی خدمات آموزش زبان آلمانی عمومی، اقدام به برگزاری دوره های زبان آلمانی ویژه ی کودکان در دو گروه سنی ۴ تا ۷ و ۸ تا ۱۱ سال می نماید. این موسسه با بهره گیری از دوره های تخصصی آموزش زبان ویژه ی کودکان در مرکز آموزش زبان آلمانی گوته ی مونیخ، دوره های آموزش کودکان را در دو گروه سنی ۴ تا ۷ و ۸ تا ۱۱ سال برگزار خواهد نمود. در این دوره ها سری کتاب های Vorschule به صورت دوره های ۱۵ جلسه ای تحت نظارت و مدیریت خانم مشایخی مدیر گروه آموزش کودکان و نوجوانان و آقای محمد رضا سیدنیا تدریس می شود.
زمان آغاز دوره ها: نیمه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۸

آغاز همکاری آموزشگاه زبان کندوی سخن با مدرسه زبان آلمانی Diyalogue آلمان ۱۵ اردیبهشت ۹۸

آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن به منظور پشتیبانی زبان آموزان در کشور آلمان اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری با موسسات آموزشی در آلمان نموده است. در این رابطه همکاری با مدرسه زبان Diyalogue از جمله اولین اقدامات این موسسه به شمار می آید.
Diyalogue یک مرکز آموزش زبان در شهر هانوفر آلمان است که از سال 2007 شروع به کار نموده و به آموزش زبان آلمانی به افرادی می پردازد که زبان آلمانی زبان مادری آنها نیست. از جمله مهترین زمینه های فعالیت این مرکز برگزاری دوره های فشرده آمادگی برای آزمون های سطوح B2 و C1 ، دوره های ویژه ی نگارش و سایر دوره های تخصصی آزمون های زبان آلمانی است.
افراد علاقمند به حضور در دوره های آموزشی مدرسه زبان Diyalogue با ارائه معرفی نامه از سوی آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن می توانند از شرایط ویژه برای شرکت در دوره های Diyalogue برخوردار شوند.

حضور اساتید زبان موسسه زبان آلمانی کندوی سخن در دوره تخصصی DLL10 (تکنیک ها و فنون آموزش زبان آلمانی نوجوانان) ۱۲ اردیبهشت ۹۸

دوره های آموزشی تدریس ویژه ی آموزگاران زبان آلمانی موسوم به DLL دوره هایی است که توسط مرکز آموزش زبان آلمانی گوته جهت ارتقا دانش تخصصی آموزگاران زبان آلمانی برگزار می شود. این دوره ها در ۱۰ سطح به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. حضور اساتید موسسه ی آموزش زبان آلمانی کندوی سخن در این دوره ها از جمله دستاوردهای قابل توجه این موسسه به شمار می آید که نشانگر تلاش وافر مدیریت موسسه در راستای ارتقا و بهبود سطح آموزشی است. ما امیداریم با به روز نگه داشتن سطح دانش آموزشی گام موثری در یادگیری زبان آلمانی زبان آموزان داشته باشیم.

حضور اساتید زبان موسسه زبان آلمانی کندوی سخن در دوره تخصصی DLL5 (کاربرد رسانه و شبکه های ارتباط جمعی در آموزش زبان آلمانی) ۱۵ فروردین ۹۸

دوره های آموزشی تدریس ویژه ی آموزگاران زبان آلمانی موسوم به DLL دوره هایی است که توسط مرکز آموزش زبان آلمانی گوته جهت ارتقا دانش تخصصی آموزگاران زبان آلمانی برگزار می شود. این دوره ها در ۱۰ سطح به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. حضور اساتید موسسه ی آموزش زبان آلمانی کندوی سخن در این دوره ها از جمله دستاوردهای قابل توجه این موسسه به شمار می آید که نشانگر تلاش وافر مدیریت موسسه در راستای ارتقا و بهبود سطح آموزشی است. ما امیداریم با به روز نگه داشتن سطح دانش آموزشی گام موثری در یادگیری زبان آلمانی زبان آموزان داشته باشیم.

اختتامیه نمایشگاه کتاب تبریز ۴ آبان ۹۷

اختتامیه نمایشگاه کتاب تبریز؛ ۹۷/۰۸/۴؛ غرفه آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن؛ سپاس ویژه از همکاران عزیز، دوستان، آشنایان

برگزاری مکالمه آزاد زبان آلمانی جمعه ۴ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز ۴ آبان ۹۷

با سلام خدمت زبان آموزان عزیز؛ به اطلاع می رساند کلاس مکالمه آزاد زبان آلمانی Kaffeeklatsch این هفته جمعه ۴ آبان ماه، در محل نمایشگاه بین المللی تبریز (نمایشگاه کتاب تبریز)، سالن امیرکبیر غرفه آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن، ساعت ۱۸ برگزار می شود. منتظر دیدارتان هستیم.

حضور آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در شانزدهمین نمايشگاه بين المللي كتاب ايران - تبريز ۲۹ مهر ۹۷

حضور آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در شانزدهمین نمايشگاه بين المللي كتاب ايران - تبريز (۲۹ مهر الی ۴ آبان ۹۷) سالن امیرکبیر منتظر دیدارتان هستیم.

مراسم سومین سالگرد تاسیس آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن تبریز ۵ مرداد ۹۷

غرفه مشاوره آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در دانشگاه هنر اسلامی تبریز به اطلاع عزیزان می رساند مراسم سومین سالگرد تاسیس آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن تبریز، روز جمعه ۵ مرداد ماه ۹۷ از ساعت ۱۳ الی ۱۵:۳۰ در محل دفتر اصلی آموزشگاه برگزار خواهد شد.
آدرس: چهارراه شهید بهشتی(منصور سابق)، برج ۱۸ طبقه ابریشم، طبقه دوم، واحد ۷، آموزشگاه کندوی سخن

منتظر حضور گرمتان هستیم.

غرفه مشاوره آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در دانشگاه هنر اسلامی تبریز ۱۵ اردیبهشت ۹۷

غرفه مشاوره آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در دانشگاه هنر اسلامی تبریز از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۷ الی پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت؛ از ساعت ۹ صبح تا ۱۷:۳۰
آدرس: تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی -دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کلاس های زبان آلمانی ویژه کودکان ۷ اردیبهشت ۹۷

با آمدن تابستان تيم كندوى سخن برنامه ويژه اى براى كودكان و فرزندان دلبند شما در نظر گرفته، از تابستان ٩٧ كلاس هاى زبان آلمانى ويژه كودكان برگزار خواهد شد و اساتيد مجرب ما خانم مشايخى و آقاى بدرعلى در حال گذراندن دوره هاى تدریس مورد تایید موسسه گوته ويژه كودكان ميباشند. اطلاعات بيشتر را در خبرهاى بعدى به اطلاعتان ميرسانيم.

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز ۷ آبان ۹۶

حضور آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز ٩٦ | آبان ماه ٩٦

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز، همه ساله در مهر ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز توسط «موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران» و «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی» برگزار می‌شود. نمایشگاه کتاب تبریز از لحاظ گسترهٔ برگزاری و تعداد ناشران داخلی و خارجی پس از نمایشگاه کتاب تهران در رتبه دوم قرار دارد.

تخفیف ویژه برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی-واحد ایلخچی ۲۵ مرداد ۹۵

دانشگاه آزاد اسلامی-واحد ایلخچی با همکاری آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن برگزار می کند تخفیف ویژه برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی-واحد ایلخچی جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم معرفی به دفتر ارتباط با صنعت واحد (طبقه ۵) دانشگاه مراجعه فرمایید. تلفن تماس با دفتر ارتباط با صنعت واحد: ۰۴۱۳۳۴۱۹۵۴۵

تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی پژوهشی بین دانشگاه آزاداسلامی واحد ایلخچی با آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن، امروز چهارشنبه ۶ مرداد به امضا رسید. ۶ مرداد ۹۵

به گزارش خبرنگار آنا، در راستای اهداف سند چشم انداز و سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای بهره‌مندی مستمر و نهادمند از خرد جمعی و از آنجا که ارتباط و همکاری بین موسسات علمی، آموزشی و پژوهشی می‌تواند به ارتقای کمی و کیفی هدف‌ها و برنامه‌های مشترک یاری رساند، به حول قوه الهی این تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی و آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن به امضا رسید. دکتر حامد تقی‌پور فرشی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی، هدف از این تفاهم‌نامه را استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان یافته بین دانشگاه و آموزشگاه به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل دانست. وی اظهار کرد: «همکاری در راستای اهداف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ایلخچی و حتی امکان برقراری ارتباط نخبگان با دانشگاه‌های صنعتی و علمی تحقیقاتی کشورهای اروپایی به‌ویژه آلمان، اتریش و سوئیس از مفاد این تفاهم‌نامه است.» استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی افزود: «حمایت از ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان با توجه به توانمندی‌های طرفین در برقراری ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی کشورهای اروپایی به‌ویژه آلمان، اتریش و سوئیس تلاش در فراهم کردن زمینه‌های همکاری میان صنعت و مراکز دانشگاهی و آموزشی، تجاری این کشورها با دانشگاه، مد نظر این تفاهم‌نامه است.»

لینک خبر در وب سایت رسمی خبرگزاری دانشگاه آزاد
لینک خبر در وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی-واحد ایلخچی

شروع کلاس های مکالمه آزاد ۴ تیر ۹۵

شروع كلاس مكالمه ی آزاد زبان آلمانی از فردا سه شنبه ٩٥/٥/٥ ساعت ١٦:٣٠ عصر قلم و كاغذ همراه داشته باشيد.
جهت هماهنگی و دریافت موضوع بحث و شرکت در جلسات می‌توانید با شماره‌های ۱۱ – ۰۴۱۳۵۵۹۵۶۱۰ و یا ۰۹۱۴۳۱۴۱۸۷۵ تماس حاصل و یا حضورا به محل آموزشگاه ، واقع در برج ابریشم چهارراه شهید بهشتی (منصور سابق) طبقه دوم ، واحد۷ مراجعه نمائید. ساعات کاری آموزشگاه همه روزه (به جز جمعه ها) از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۱


حامیان ما